برنامه کرک رمز md5 با روش dictionary

با سلام امروز برنامه کرک رمز های md5 رو که در زبان c# نوشته شده است رو قرار میدم این برنامه با استفاده از روش dictionary اقدام به کرک رمز hashشده شما می کند.
البته این برنامه در حد امکان سازه سازی شده است و می توان برای یاد گیری نحوه استفاده از تابع md5 در c# مورد استفاده قرار گیرد به زودی مدل چند نخی برنامه نیز در سایت با قالبیت ساخت رمز و استفاده از جدول Rainbow نیز اضافه خواهد شد.


md5 چیست:ام‌دی۵، یک روش رمزنگاری است که به صورت گسترده به عنوان تابع درهم‌ساز رمزنگارانه استفاده می‌شود. این الگوریتم یک رشته با طول متفاوت را به عنوان ورودی می‌گیرد و یک خلاصه پیام ام‌دی۵ یا اثر انگشت با طول ۱۲۸بیت می‌سازد. الگوریتم ام‌دی۵ توسعه‌ای از الگوریتم ام‌دی۴ است با این تفاوت که‌ام‌دی۵ کمی کندتر از ام‌دی۴ عمل می‌کند اما در طراحی آن بسیار محافظه کارانه عمل شده‌است.
Rainbow چیست : روشی است که در آن ما جداولی داریم که پسور ها به صورت hash شده در آن قرار دارند و ما فقط با استفاده از مقایسه می توانیم رمز مورد نظر را کرک کرده و پیدا کنیم مزایای این روش این است که دیگر لازم نیست یک رمز اول hash شده بعد مقایسه شود تنها مدل hash شده رمز مقایسه می شود و بعد از تایید شدن hash مورد نظر در جدول با رمز مربوط خود تطبیق داده میشود ساختاری مانند آرایه دوبعدی دارد

برای دانلود کلیک کنید

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*